Kineziologická poradna Moniky Žižkové Kaniové

Činnost poradny

Kineziologická poradna Moniky Žižkové Kaniové se zabývá:

  • individuální práce s klienty

  • výukou kurzů kineziologie metodou One Brain a Vztahové konstelace a emoční inteligence

  • krystaloterapií, reiki, SRT – duchovní léčení, či diagnostika a doporučení změny nebo doplnění jídelníčku o bylinné produkty např. Energy, či vytestování individuální potřeby doplnění vitamínů a minerálů pro docílení zdraví a nutriční rovnováhy, včetně případné práce na schopnosti vstřebatelnosti.

V rámci individuální práce s klienty lze rozsah možnosti pomoci přiblížit následujícím nejčastějším výčtem řešených problémů s dospělými i dětmi (viz - odkaz na článek práce s dětmi), na kterých lze obvykle s velkým úspěchem pracovat:

  • strachy (fobie) z čehokoliv i kohokoliv (nejčastější jsou z létání, z výšek, těsného prostoru, z nemoci a smrti, z budoucnosti, z nedostatku peněz, času, z nemilovnosti, ze ztráty partnera, či jiné milované osoby nebo domácího mazlíčka, ze samoty a opuštění, ze ztráty zaměstnání, z nedokonalosti, z veřejného vystupování, z pokousání psem, agresivity, z bolesti, strachu ze zubaře, lékařů, operace, z porodu, neklidu a hyperaktivitě (viz odkaz na článek), neschopnosti otěhotnět, autorit, z řízení motorového vozidla, z neschopnosti učit se něčemu, ze ztráty paměti, z trémy, šikany, strachy o dítě a jeho zdravý vývoj, či schopnost být úspěšné, ze zodpovědnosti, ze selhání či chyby, ze závislosti a omezení či ztráty svobody (alkohol,kouření,drogy), ze sexuality, ze zneužití nebo i deprese, ztráta motivace a smyslu života…..), pracovat se dá velmi dobře i na alergiích (viz – odkaz na článek) ), též na dyslexii a dysgrafii příp. jiných poruchách LMD (lehké mozkové dysfunkce u dětí i dospělých) či neschopnosti soustředit se…..

  • pozitivně-motivačních oblastech pro rozvoj osobnosti (často sebevědomí, schopnost věřit ve zlepšení či možnost uzdravení a pozitivního rozvoje v kterékoliv oblasti vztahů i zdraví, práce na rovnováze pravé a levé hemisféry, na naší tvořivosti , schopnosti učit se novým věcem, odvaze ke změnám a rozhodování, schopnost radostného pohybu životem fyzicky i symbolicky, zlepšení partnerských vztahů (viz odkaz na článek) a vztahu sám se sebou, včetně dosahování osobních cílů a záměrů v souladu s jednotou a rovnováhou těla, mysli a duše.

Pořádáme kurzy v oblasti:

  • v prvé řadě výuka kurzů metody One Brain jako pokročilý instruktor pověřený tvůrci metody – společností Three In One Concepts se sídlem v americkém Burnbanku. Všechny kurzy byly po úspěšném absolvování zakončeny mezinárodně platnou certifikací.

  • Dále výuka Vztahových a rodinných konstelací a emoční inteligence (kde se především harmonizuje objevená nerovnováha ve výchozích rodinných, současných vztazích s našimi blízkými, ale i se sebou, tam, kde se původně nedaří dosažení osobních snů a cílů…..)

  • Výuka zatím 1. vlastního kurzu s názvem Hranice

Použitá literatura »

Citát dne

Cokoli stojí za to mít, o to stojí za to se také podělit.
~ Sri Chinmoy ~